درباره ما

نی نی سـرچ نام پروژه ای آموزشی درباره بارداری و مسائل مرتبط با امر بچه دار شدن است که از زمستان سال 1392 آغاز به کار کرده است.

عبارت «نی نی سـرچ» از دو قسمت تشکیل شده است: نی نی(Nini) کلمه ای فارسی و به معنای «کودک خردسال» است؛ سرچ (Search) هم کلمه ای انگلیسی و به معنای «جست و جو کردن» است.

رسالت نی نی سـرچ، افزایش سلامت عمومی مادران باردار فارسی زبان و نوزادان آنهاست.

به منظور تحقق این مهم، هدف ما جستجوی یافته های پزشکی و بهداشتی دوران بارداری، و اطلاع رسانی آنها به زبانی ساده و قابل فهم برای عموم زنان کشور است.

در واقع ما به جای شما «سرچ» می کنیم. شما هم کافیست وقت بگذارید و توصیه های متخصصین و دانشمندان را بخوانید و به کار ببندید!

موسس نی نی سـرچ حسین زمانی نسب کارشناس بیوتکنولوژی دانشگاه تهران است.

لازم است بدانید ما هیچ اطلاعات یا تحصیلات خاصی در زمینه امور مربوط به زنان باردار نداریم و فعالیت ما صرفاً براساس ترجمه و گردآوری مطالب به همراه ذکر منابع مورد ارجاع است.

بنابراین نی نی سـرچ نباید کوچکترین خللی را در ارتباط منظم شما و همسرتان با پزشک متخصص امور زنان و زایمان در طول دوران بارداری و قبل و بعد آن ایجاد کند.

در واقع هیچ مطلبی در نی نی سـرچ(یا دیگر منابع مربوط به این حوزه) بدون تایید پزشک متخصص هرگز از اعتبار کافی برخوردار نیست. برای اطلاعات بیشتر حتماً صفحه شرایط و راهنمای استفاده از نی نی سـرچ را مطالعه کنید.

برای پیشنهادات و انتقادات خود و نیز ارائه راهکاری برای همکاری های دوجانبه می توانید از طریق info@ninisearch.com و 09337783020 اقدام کنید.

7909

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...