چندماه بعد از اقدام به بارداری به مرکز نازایی برویم

pregnancy-qa

سوال بارداری: با سلام. من ۳۸ سال سن دارم و همسرم ۳۷ سال. آزمایشات مربوط به بارداری را انجام دادم که مشکلی نداشتم. شوهرم هم ازمایشات مربوط به خود را انجام داد که مشکلی نداشت .با توجه به نزدیکی های مداوم هنوز باردار نشده ام با توجه به اینکه برای زمان تخمک گذاری از کیت تخمک گذاری هم استفاه می کنم و حدود سه ماه است که طبق نظر پزشک از لترزول استفاده می کنم لطفا راهنمایی نمایید آیا با این شرایط دکتر خود را تغییر دهم یا به مرکز ناباروری رویان مراجه کنم.

پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
دوست عزیز متاسفانه نگفته اید که چند ماه است تاخیر در بارداری دارید ولی اگر از زمانی که اولین بار برای بارداری اقدام کردید تا کنون بیش از شش ماه گذشته بهتر است بیشتر از این وقت خود را از دست ندهید و به یکی از کلینیک های نازایی مراجعه کنید. برای خانم های بالای سی و پنج سال ما فقط شش ماه زمان در نظر می گیریم تا خود به خود باردار شوند.

منبع: نی نی بان

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (2 رای, میانگین: 3٫00 از 5)


۹۵/۱۲/۰۵ 85 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟