تخمدان پلی کیستیک باعث تیره شدن زیربغل می‌شود

pregnancy-qa

سوال بارداری: من دارای یک سری کیست های ریز هستم ولی عادت ماهیانه ام تنظیم هست. و دکتر دارویی برایم تجویز نکرد. در ضمن من بیماری ویروس هرپس هم دارم. اگر بخواهم باردار شوم ایا کیست و هرپس مشکلی ایجاد می کند؟ ۸ ماه از ازدواجم می گذرد.
پاسخ دکتر مینو آیرملو، متخصص زنان و زایمان:
ایشان از نزدیک باید مورد معاینه قرار بگیرند. چون ابتلای به بیماری (پی.سی.اُ ) ظاهر افراد را تغییر می دهد. افرادی که مبتلا به ( پی.سی.اُ ) یا پلی کیستیک هستند، چاق بوده و افراد تپلی هستند، موهای زاید دارند، رنگ ناحیه کشاله ران و همچنین زیر بغل شان تیره است. بنابراین توصیه من این است که به متخصص زنان مراجعه کرده و از نزدیک مورد معاینه قرار بگیرند. اگر در جریان آزمایش مشخص شود که مشکل خاصی وجود ندارد در این صورت می توان رژیم غذایی برایش تجویز کرد. اما همان طور که اشاره کردم بهترین راهکار در حال حاضر برای ایشان معاینه حضوری توسط متخصص زنان است.

منبع: نی نی بان

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 3٫00 از 5)


۹۵/۱۱/۳۰ 140 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟