پریودن نشدن با وجود بتای منفی به چه دلیل می‌تواند باشد

pregnancy-qa

سوال بارداری: سلام و سپاس. من ۲۸ساله هستم.۶ ماه در اقدامم. همیشه سر ۲۸ روز پریود می شوم این ماه موعد پریودم لکه های قهوه ای دیدم کم ولی برای یک روز و دیگر هیچ. ترشحات سفیده تخم مرغی کم دارم بی بی چک گذاشتم بعد ده دقیقه خط تی کم رنگ و خط سی پرنگ بود رفتم تست خون بتایم سه ممیز دو بود الان ۳۲ روز می گذرد ولی آز خون منفی است و پریود نمی شوم. پزشکم گفتند تا ۳۶ روز صبر کنم بعد بروم سونو برای اطلاع دو ماه قبل چکاپ کامل شدم موردی نبوده به نظر شما مشکلم چیست؟ آیا باردارم یا چیز دیگری هست لطفا جوابم را زود بدهید خیلی عصبی و نگرانم. با تشکر.
پاسخ دکتر کتایون برجیس، متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
دوست عزیز اگر بلافاصله بعد از استفاده از بی بی چک تست بتا داده اید و نتیجه منفی بوده بنابراین باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا علت تاخیر در پریود مشخص شود. به تاخیر افتادن پریود دلایل بسیار مختلفی می تواند داشته باشد و فقط نمی توانیم یک عامل را به عنوان دلیل اصلی مطرح کنیم.

منبع: نی نی بان

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 2٫00 از 5)

۹۵/۱۱/۳۰ 113 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟