درخواست کمک پدر چهارقلوهای آملی از مسئولین و خیران

۵-۲۰۵

آمل – خبرگزاری مهر: پدر چهار قلوهای تازه متولد شده آملی، برای نگهداری از فرزندانش از مسئولان دستگاههای اجرایی و خیران درخواست کمک کرد.
محمد اسماعیل محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از آنجایی که نگهبان یکی از شرکت های خصوصی در سرخرود بوده و توان مالی بالایی ندارم از مسئولان خواهان کمک و توجه به چهار قلوهای خود هستم.
وی افزود: خانم من پس از۱۱سال نازایی در نخستین زایمان خود چهارقلو به دنیا آورد و از این بابت و سالم بودن آنان خوشحال هستم.
پدرچهار قلوهای آملی از توجه ویژه و دلسوزانه مجموعه بیمارستان امام علی (ع) و رئیس این بیمارستان به چهارقلوها و همسرش قدردانی کرد.
محمدی افزود: چهار قلوها سه پسر و یک دخترهستند که به ترتیب نام های امیرعلی، امیر رضا و امیرعباس و فاطمه  را برای آنان انتخاب کردم.
چهار قلوهای آملی که وزن هر یک از این نوزادان حدود دو کیلوگرم است در هشت ماهگی بارداری مادرشان متولد شده و اکنون برای مراقبتهای بیشتر در بخش ان ای سی یو بخش مراقبتهای ویژه نوزادان در بیمارستان امام علی (ع) تحت مراقبت هستند.
چهار قلوهای آملی همزمان از شیر خشک و شیر مادر تغذیه می کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 3٫00 از 5)


۹۵/۱۱/۲۳ 130 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟