جنین تان را با این کار شاد کنید!

۵-۲۳۴٫jpg

در یک آزمایش منحصر به فرد انجام آزمایش سونوگرافی از جنین هنگامی که مادر برای او لالایی می‌خوانده، نشان می‌دهد که جنین در حال دست زدن و ابراز خوشحالی است.

این تحقیق نشان می‌دهد
جنین کاملاً می‌تواند صدای محیط اطراف را بشنود و نسبت به آنها واکنش نشان دهد.

بر همین اساس پژوهشگران هشدار می‌دهند والدین حتی در دوران بارداری از انجام مشاجره اجتناب کنند و سعی کنند برای افزایش شادی نوزاد به دنیا نیامده و نیز افزایش مهارت‌های گفتاری در آینده با او حرف بزنند و یا کتاب و لالایی با صدای بلند بخوانند.

پژوهشگران از نحوه شادی و دست زدن نوزاد به خاطر لالایی خواندن مادر چندین تصویر بدست آورده‌اند و آنها را حاوی نکات ارزشمندی می‌دانند.

منبع:دکتر سلام

جنین تان را با این کار شاد کنید!

به اشتراک بگذارید:  

۹۵/۰۵/۲۲ 66 بازدید مقالات بارداریلباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

قند بارداری چیستتعبیر باردار بودن در خواببارداری حین مصرف قرصباردار شدن دونگ ییحاملگی خاله شادونهزایمان غیر طبیعیبارداری 2قلوییقرص ضد بارداری اورژانسسقط جنین 5 ماههزن باردار 4 ماههبارداری از پشتدرمان دیابت بارداریدر حاملگی چه بخوریمسرماخوردگی در بارداریهفته چهاردهم بارداری راسخوندرمان گرگرفتگی حاملگیخوردن سیر در بارداری ضرر دارددر هفته 5 بارداریعلل ناباروریگیاهانی ک باعث سقط جنین میشونزایمان اپیدورال بیمارستان صارمهفته هفتم بارداری و لکه بینیروش صحیح باردار کردن زنآزمایش دیابت بارداری ناشتاقرص ضد حاملگی برای ریزش موخوردن انار در بارداریدرمان استرس قبل بارداریزایمان چینیباردار مردحاملگی لباسحاملگی اخر هفتهسایت ناباروری حضرت مریممصرف عسل در بارداریخوردنی های هفته به هفته بارداریهفته 38 بارداری و زایمان طبیعیخواب باردار بودنبارداری با قرص ضد بارداریهفته هشتم بارداری و لکه بینیخوردن گوجه در زمان حاملگیدوره بارداری هفته به هفته

نی نی سرچ