تجهیز 24 مرکز ناباروری برای افزایش زادآوری در دستور کار وزارت بهداشت

۱-۲۰۶٫jpg

محمد حاجی آقاجانی شامگاه چهارشنبه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی کلینیک تخصصی بیماران خاص شهرستان بروجن در پاسخ به پرسش ایرنا مبنی بر این که منتقدان دولت، وزارت بهداشت را به ناباروری و کاهش زاد و ولد در جامعه ترغیب می کنند، افزود: این وزارتخانه اقدام های بی سابقه ای برای افزایش زاداوری در سال جاری در دستور کار دارد.
وی تصریح کرد: در این راستا علاوه بر تجهیز مراکز ناباروری، حمایت و کاهش هزینه های باروری برای زوج های نابارور از جمله برنامه های این وزارتخانه است.
آقاجانی ادامه داد: ترویج زایمان طبیعی، کاهش نرخ سزارین به میزان 6.5 درصد از زمان اجرای طرح تحول نظام سلامت و توقف رشد سزارین پس از 20 سال، ساخت و راه اندازی 366 زایشگاه و بلوک زایمان از دیگر اقدام های این وزارتخانه به منظور افزایش باروری در کشور طی سال های اخیر بوده است.
وی رایگان کردن زایمان طبیعی برای بیمار را دلیلی بر توجه ویژه وزارت بهداشت به ترویج و افزایش باروری عنوان کرد و گفت: برنامه زادآوری با قدرت در این وزارتخانه ادامه دارد.
ع/6021

تجهیز 24 مرکز ناباروری برای افزایش زادآوری در دستور کار وزارت بهداشت

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

زایمان ناگهانیخواب باردار بودنمصرف کلومیفن برای حاملگیحاملگی و رنگ موبارداری هفته به هفته هفته 1درمان حاملگی خارج رحمزایمان عکسزایمان اپیدورال بیمارستان صارمبارداری هفته به عفتههمه چیز درباره ی قرص های ضد بارداریدرمان سردرد بارداریقرص ضد بارداری برای پوستهزینه آزمایش خون بارداری 93احتمال بارداری با قرص ضد بارداریدرمان خارش بارداری در طب سنتیحاملگی قرصتست حاملگی با سیرآزمایش های بارداریقرص ضدبارداری برای کیستبارداری غذادرمان خارش شکم بارداریبارداری روازادهزایمان زنان عکسلاپاراسکوپی ناباروریسقط جنین لخته خونروز 4 بارداری4 هفتگی حاملگیدرمان رفلاکس بارداریخوردن انبه در بارداریبارداری ذرتدرمان حاملگی خارج رحمیدرمان قند بارداریقرص ضد بارداری باعث نازایی میشودراههای سقط جنین 4 ماههخوردن هلو حاملگیزایمان عقربقرص ضد حاملگی برای پوستباردار شدن مرددوره ی بارداری گربهخوردن نمک در حاملگی

نی نی سرچ