جنین سوم هم ناخواسته تشریف آوردند!

pregnancy-qa

ما دو تا دختر داريم. ناخواسته جنين 5 – 6 هفته اي هم تشريف آورده اند. حالا مي خواهيم به روش درستي آن را برداريم. فقط به احتمال اينكه پسر باشد، مانده ايم چه كنيم؟ چگونه سريع تر مي توانيم جنسيت آن را تشخيص دهيم؟

پاسخ دکتر آزیتا صفارزاده کرمانی، متخصص زنان و زایمان:
در هفته چهاردهم بارداری می توانید برای تعیین جنسیت جنین سونوگرافی انجام دهید. ولی معمولا برای دقت بیشتر هفته شانزدهم بارداری بهتر است. در هفته های ۱۶ تا ۱۹ جنسیت، دست و پا، تعداد انگشتان، صورت، وضع لب ها، گوش، چشم، دیافراگم، ستون فقرات، کلیه ها، مثانه و معده پر از مایع و چهار حفره ای بودن قلب جنین بررسی می شود.

دوست گرامی؛ سقط جنین نه شرعی است و نه قانونی و با توجه به خطراتی که در کوتاه مدت و بلند مدت می تواند برای مادر داشته باشد توصیه نمی شود. فقط توصیه می کنیم هر چه زودتر با متخصص زنان ملاقات کنید.

اگر می خواهید بیشتر درباره این موضوع آگاهی داشته باشید، به اینجا بروید.


منبع: نی نی بان

جنین سوم هم ناخواسته تشریف آوردند!

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

ازمایش بارداری ای وی افآزمایش سلامت بارداریماهی باردار گوپیآزمایش بارداری با وایتکسبرای درمان یبوست حاملگیژله حاملگیزمان مصرف کندر بارداریسونو در هفته شش بارداریهفته بارداری 37کاندوم سرد کنندهآزمایش دیابت حاملگی چیستخوردن انار در بارداریخوردن فلفل در زمان بارداریعلت باردار نشدن زنانسقط جنین بعد از یک ماهقرص اورژانسی ضد بارداری پریودآزمایشات لازم بارداریحاملگی زمانخوردن هلو بارداریزایمان ایستادهتفسیر آزمایش غربالگری حاملگیاطلاعاتی درباره ی کاندومدرمان دیابت حاملگیهفته هجدهم بارداریزایمان در 6 ماهگیهفته یک تا چهلم بارداریسقط جنین معلولچگونه زایمان کنیمبارداری و مسافرت با هواپیماآزمایش حاملگی بعد از انتقال جنینزایمان و تولد نوزادحاملگی ضد آفتابافسردگی نازاییتست بارداری 1000بارداری کنجدحاملگی چگونه اتفاق می افتدسقط جنین در 4 ماهگیتست نازایی قبل از ازدواجزن باردار چگونه بخوابدآزمایش بارداری باید ناشتا باشد

نی نی سرچ