چگونه دختردار شویم از نگاه طب سنتی (6)

۱-۲۴۴٫jpg

ششمین مطلب از بسته راهنمای دختر دار شدن شما را با توصیه های طب سنتی برای تعیین جنسیت قبل از بارداری و رسیدن به جنس دلخواه آشنا می کند.

طب سنتی هم مانند طب جدید برای تعیین جنسیت جنین پیش از بارداری توصیه هایی دارد که البته درصد موفقیتشان آن طور که باید و شاید مشخص نیست و تضمینی وجود ندارد که بتوانند شما را به جنس دلخواهتان برسانند اما ماندگاری شان در طی این همه سال نشان می دهد که زوج هایی هم بوده اند که توانسته اند از این روش جواب بگیرند و دختر دار شوند.

شستشوی واژن برای اسیدی کردن محیط

یکی از توصیه های کاربردی طب سنتی در طمینه تعیین جنسیت پیش از بارداری شست و شوی رحم و واژن با یک مایع اسیدی بسیار بسیار رقیق مثل آب لیمو است که به اسیدی شدن محیط کمک کرده و باعث می شود شانش شما برای دختر دار شدن افزایش پیدا کند. یادتان باشد انجام این کار باید 5-6 ماه قبل از اینکه برای بارداری اقدام کنید شروع شده و به طور متناوب انجام دهید. برای شستشوی واژن و رحم با آب لیمو، فقط یک قاشق مرباخوری آب لیمو در یک لیوان آب (حدود 240 سی سی) کافی است.

توصیه های جرجانی برای دختردار شدن
حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی به سید اسماعیل پزشکی ایران معروف بوده و کتابی مشهور به نام الاغراض الطبیه و المباحث العلائیه دارد و در این کتاب به زوج هایی که می خواهند دختر دار شوند توصیه می کند که به این منظور از روز ششم تا هشتم بعد از قاعدگی رابطه زناشویی داشته باشند تا شانسشان برای دختر دار شدن بیشتر باشد. همچنین برای اسیدی تر شدن واژن شست و شوی رحم با سرکه سفید رقیق شده هم توصیه می شود.

زمان مقاربت و تاثیر تغییر فصل ها
یکی دیگر از توصیه های طب سنتی برای دختر دار شدن این است که در فصل زمستان برای بارداری اقدام کنید و فراموش نکنید که مقاربت زن و شوهر در فصل بهار شانس پسرردار شدن را زیادتر می کند.

بخور و نخورهای دختردار شدن
کرفس، پیاز، کلم، کدو، کاکائو، غذاهای دریایی، شیر و لبنیا، ماءالشعیر و… از جمله غذاهایی هستند که طب سنتی برای دختر دار شدن توصیه می کند. همچنین یادتان باشد که استفاده از خرما و هویج در زمانی که برای بارداری اقدام کردید باعث یش ود احتمال پردار شدن شما بالاتر برود.
توصیه به کاهش مصرف یا حذف نمک و غذاهای شور و همچنین انواع اسنک ها و غذاهای آماده که حاوی سدیم هستند نیز می تواند برای دختردار شدن به شما کمک کند.

چای گیاهی و دختر دار شدن
اگر می خواهید دختر دار شوید دور چای گیاهی نعناع و زیرفون را خط بکشید چون این چای های گیاهی میانه چندانی با اسپرم های دختردار ندارند. علف گندم هم که یکی از گیاهان دارویی ضد استرس و آرام بخش است می تواند همین تاثیر را داشته باشد. در عوض نوشیدن دم نوش گل قاصدک راه حل خوب و احتمالا بی ضرری برای دختر دار شدن است. بد نیست بدانید که قاصدک منبع خوب روی، منیزوم و ویتامین ب هم هست که شرایط واژن را برای زنده ماندن اسپرم های دختردار به خوبی فراهم می کند.

اگر می خواهید درباره روش های دختردار شدن بیشتر بدانید، ادامه مطالب این بسته را در این صفحه ببینید.

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (3 رای, میانگین: 4٫00 از 5)


۹۵/۰۵/۱۹ 206 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟