فهرست اقدامات برای دختردار شدن

۶-۲۴۴٫jpg

بسته پیشنهادی «راهنمای دختردار شدن» برای راهنمایی زوج های دختر دوست که قصد بارداری دارند، منتشر شده است.

«روش های آزمایشگاهی» عنوان اولین مطلب این بسته است که شما را با روش های مختلف آزمایشگاهی آشنا می کند که برای تعیین جنسیت پیش از بارداری به کار می روند.

«روش های خانگی» عنوان دومین مطلب این بسته است که به انواع و اقسام روش های خانگی می پردازد که می تواند جنسیت جنین شما را دختر کند.

سومین مطلب این بسته «بهترین وقت داشتن رابطه زناشویی» است به شما نشان می دهد که چه زمانی باید با همسرتان رابطه زناشویی داشته باشید تا بتوانید صاحب دختر شوید.

«توصیه های پدرانه» چهارمین مطلبی است که در این بسته به آن پرداخته می شود و شامل توصیه هایی ویژه آقایان است که می تواند به دختر دار شدن کمک کند.

«بهترین رژیم غذایی برای دختردوستها» پنجمین مطلب این بسته است شما را با رژیم غذایی مناسبی که شانس بارور شدن تخمک را توسط یک اسپرم دختردار بالاتر می برد آشنا می کند.

«طب سنتی چه می گوید؟» ششمین مطلب این بسته است و مشهورترین توصیه های طب سنتی را در خصوص دختر دار شدن بازگو می کند.

فهرست اقدامات برای دختردار شدن

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

بارداری در 42 سالگیدرمان گیاهی لک بارداریآزمایش دیابت بارداریخواب باردار بودنبارداری جلوگیری طبیعیایا سقط جنین گناه داردحاملگی و غذا نخوردنبارداری هفته های اخرحاملگی گلودردسقط جنین دو ماههبارداری حدیثناخواسته باردار شدمهفته هشتم بارداری و لکه بینیاسهال در بارداریحاملگی فولیک اسیدعلا م زایمانعلل سقط جنین در 5 ماهگیسایت ناباروری ابن سیناعلل سقط جنین در سه ماهه اولدرمان سردرد زنان حاملهعلائم باردار شدنکاندوم زنانه اپاراتدرمان سردرددردوران حاملگیچرا باردار نشدم؟انواع کاندومدرمان دارویی کمردرد حاملگییبوست حاملگی در طب سنتیدوچرخه ثابت حاملگیروشهای باردار شدنبارداری درمان کیست آندومتریوزهفته 16 بارداری تعیین جنسیتسن ناباروری در زنانداروی نازایی زنانبارداری فشار خونخطا در آزمایش بارداریبارداری هفته به خفتهباردار شدن در ماه رمضانبهترین کاندوم ضد حساسیتدرمان لک بارداری صورتدرمان قند حاملگی

نی نی سرچ