بهترین وقت رابطه زناشویی برای دختردار شدن (3)

۴-۲۲۹٫jpg

سومین مطلب از بسته پیشنهادی راهنمای دختر دار شدنبه شما نشان می دهد که چه زمانی باید با همسرتان رابطه زناشویی داشته باشید تا بتوانید صاحب دختر شوید.

جدول تخمک گذاری یکی از بهترین ابزارهای خانگی است که به شما کمک می کند سیکل قاعدگی خود را به خوبی درک کرده و بدانید داشتن رابطه زناشویی در چه مواقعی از این سیکل با احتمال بالای حاملگی همراه بود و چه وقت باید آمیزش داشته باشید تا جنینتان دختر شود.
برای اینکه بتوانید با این جدول کار کنید باید هر روز پیش از این که از رخت خواب بیرون بیاید دمای بدن خود را اندازه گیری کرده و روی جدول ثبت کنید. در ضمن فراموش نکنید که اولین روز برای شروع ثبت این جدول، نه اولین روز ماه بلکه اولین روز دوران قاعدگی شماست.
به مرور که دمای بدنتان بالاتر می رود زمان تخمک گذاری از راه می رسد. همزمان با بالا رفتن تدریجی دما ترشحات رحمی نیز تغییر شکل پیدا کرده و به شکل سفیده تخم مرغ در می ایند. اگر با دو انگشت این ترشحات را چک کنید می بینید که حالت کشدار پیدا کرده است.

بهترین وقت داشتن رابطه زناشویی
متخصصان توصیه می کنند که برای دختر دار شدن لقاح قبل از زمان تخمک گذاری انجام شود تا به این ترتیب اسپرم های X یا همان اسپرم های دختر دار شانس بیشتری برای زنده ماندن و بارور کردن تخمک پیدا کنند. به عبارت ساده تر 10 روز که از زمان قاعدگی تان گذشت شروع به برقراری رابطه زناشویی کنید و سپس قبل از شروع تخمک گذاری فاصله ای ایجاد کنید تا اسپرم های پسردار حذف شوند.
البته لازم نیست برای پیدا کردن زمان دقیق تخمک گذاری خود تنها به روش خانگی و استفاده از جدول تعیین زمان تخمک گذاری بر اساس دمای بدن بسنده کنید؛ چون متخصص زنان و زایمانی که تحت نظرش هستید می تواند با انجام سونوگرافی و تزریق آمپول HCG زمان دقیق تخمک گذاری و لقاح را برایتان تعیین کند.

اگر می خواهید درباره روش های دختردار شدن بیشتر بدانید، ادامه مطالب این بسته را در این صفحه ببینید.

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 3٫00 از 5)


۹۵/۰۵/۱۹ 260 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟