کلینیک ناباروری حضرت مریم، اطلاعات لازم و دقیق (6)

۲-۲۰۶٫jpg

مرکز درمان ناباروری حضرت مريم در سال 1378 و با همت زنده ياد دکتر اسماعيل شهيدی و فرزندان او در ساری تأسيس شد. این مرکز يکی از مراکز پيشرو در ارزيابی، تشخيص و درمان ناباروری در کشور محسوب می‌شود.

مرکز درمان ناباروری حضرت مريم و همه خدمات ارائه شده به زوج های نابارور
زنان نابارور در این مرکز در ابتدا باید تشکیل پرونده مامائی بدهند، سپس جهت انجام آزمایش ‌های هورمونی به آزمایشگاه ارجاع داده می ‌شوند و بعد از آن توسط متخصص زنان ویزیت می‌ شوند، بعد از آن نیز مشاوره ژنتیک خواهند داشت.
مردان ابتدا تحت آزمایش اسپرم اول و دوم قرار می گیرند، سپس توسط اورولوژیست ویزیت می ‌شوند. اگر برای درمان مردان نابارور نیاز به دارو باشد، از دارودرمانی استفاده می شود، در غیر این صورت تحت جراحی قرار خواهند گرفت. البته اگر با دارو مشکل حل شود، مجددا ازمایش اسپرم انجام می شود و توسط اورولوژیست دوباره ویزیت می‌شوند. در صورت نیاز به عمل، عمل واریکوسل یا بیوپسی صورت می‌گیرد.
زن و مرد پس از طی این مراحل و مشاوره ژنتیک، پرونده اصلی و پروتکل درمانی آغاز می‌شود. اگر زوج‌ها نیاز به اهدا داشته باشند مشاوره روانپزشک، مشاوره اهدا، دریافت مجوز از مراجع قضائی، سونوگرافی و در نهایت انتقال جنین صورت می‌گیرد.
اگر پس از طی مراحل مشاوره و ژنتیک نیاز به دارو درمانی بود در چند مرحله سونوگرافی انجام می‌دهند و سپس دستور کوئیت داده می‌شود.
اگر نیاز به IUI بود سونوگرافی، نمونه اسپرم و تزریق اسپرم به رحم مراحلی است که باید طی شود.
در صورت تشخیص پزشک مبنی بر IVF سونوگرافی، نمونه اسپرم، پانکچر و کشت جنین و سپس انتقال جنین تازه به رحم انجام خواهد شد. در مورد ICSI ابتدا سونوگرافی، سپس تست و بعد از آن پانکچر و کشت جنین صورت می‌گیرد و جنین فریز می‌شود. چند ماه بعد زوج مجدد سونوگرافی خواهند داشت و جنین فریز شده به رحم منتقل می‌شود.

چقدر باید بپردازیم؟

روش

هزینه

IVF

5 تا 7 میلیون تومان

میکرواینجکشن

2 تا 5 میلیون تومان

IUI

حدود 500 هزار تومان

آیا می توانیم در مرکز درمان ناباروری حضرت مریم از بیمه استفاده کنیم؟
خیر.

چطور از مرکز درمان ناباروری حضرت مریم وقت بگیریم؟
تماس تلفنی (01133343333 / 0113334507 الی 10 و 01133345275) و مراجعه حضوری تشکیل پرونده و مراحل اولیه ورود به کلینیک هم فقط از ساعت 9 تا 10 صبح و از ساعت 14 تا 16 بعداز ظهر انجام می شود.

برای تشکیل پرونده در مرکز درمان ناباروری حضرت مریم به چه مدارکی احتیاج داریم؟
شناسنامه و کارت ملي زوجين

به کجا مراجعه کنیم؟
ساری، میدان امام، بلوار پاسداران، جنب بیمارستان نیمه شعبان

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (3 رای, میانگین: 3٫00 از 5)


۹۵/۰۵/۱۹ 239 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟