سقط جنین، احتمال بروز را کم کنید

۲-۱۳۰٫jpg

بیشتر سقط ها در نتیجه وجود نقصی در جنین است که نمی توان از آن جلوگیری کرد. در اینجا روش هایی را می توانید بکار گیرید که احتمال بروز سقط را کم می کند.

این روش ها عبارتند از:

1. قبل از بارداری شرایط حاد را کنترل کنید.

2. دقت داشته باشید که مکمل های پیش زادی را روزانه مصرف نمایید که از جمله این مواد می توان به اسید فولیک یا ویتامین B اشاره نمود. تحقیقات جدید نشان داده است که برخی خانم ها در بارداری و یا حفظ آن مشکل دارند و این به دلیل فقدان اسید فولیک و یا ویتامین B12 است. وقتی خانم ها مکمل را استفاده می کنند سپس قادر خواهند بود که باردار شوند و این بارداری را حفظ نمایند.

3. سعی کنید وزن خود را قبل از اینکه باردار شوید به حد ایده ال نزدیک کنید. بیش از حد سنگین وزن بودن و یا بی نهایت کم وزن بودن خطرات بارداری را بالا می برد.

4. انجام دادن رفتارهایی مانند استفاده از الکل و یا سیگار کشیدن خطر سقط را بالا می برد.

5. در هنگام مصرف دارو دقت داشته باشید تنها داروهایی را مصرف کنید که تایید شده و مناسب هستند و توسط پزشکی که می داند شما باردار هستید تجویز شده است. از مصرف داروهای خطرناک در دوره بارداری جلوگیری نمایید.

6. از روش هایی مانند STD برای جلوگیری از عفونت استفاده نمایید.

7. در صورتی که دو یا بیشتر سقط داشته اید می توانید آزمایش هایی را انجام دهید که علت وقوع این سقط ها را کشف کنند و از بروز چنین مسئله ای در آینده جلوگیری کنید.

منبع:سلامت بانوان اوما

سقط جنین، احتمال بروز را کم کنید

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

بارداری بعد از زایمانبارداری هفته سی و پنجمضعف بارداریخوردن زیتون در بارداریمشاوره ژنتیک حاملگیزایمان جوجه تیغیآزمایشهای حین حاملگیخوردن هندوانه حاملگیتست بارداری مشکوکمصرف قرص ضد بارداری در زمان پریودآزمایش حاملگی ناشتاستنازایی و ضعف اسپرمروش باردار کردن زنانخوردن لب در بارداریزایمان و تولد نوزادحاملگی 29 هفتهروشهای سقط جنین 1 ماههدرمان تنبلی تخمدان و حاملگیویتامین ب 6 حاملگیمصرف کندر در حاملگیحاملگی تعیین جنسیتزایمان جنین پسرخوردن گوجه در زمان بارداریبارداری در سن 38 سالگیروش حاملگی دوقلوزن باردار و هواپیماآزمایشات غربالگری بارداریباردار شدن دخترمصرف هلودر حاملگیخوردن هندوانه در بارداریبارداری هفته به هفته 11زایمان زودرس در هفته 30ازمایش ژنتیک بارداریتست حاملگی در آی وی افآزمایشات قبل حاملگیسونوگرافی در هفته 4 بارداریسقط جنین در هفته 9قبل حاملگی چ کنیمآب جعفری و سقط جنینحاملگی گلاب

نی نی سرچ