قرص ضد تهوع بارداری، کپسول زنجبیل

۲-۱۳۷٫jpg

یک فلوشیپ پریناتولوژی گفت:مصرف روزانه کپسول های ۲۵۰ میلی گرمی کپسول های حاوی پودر زنجبیل موجب بهبود تهوع و استفراغ حاملگی می شود. دکتر اشرف السادات جمال، فلوشیپ پریناتولوژی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: تهوع و استفراغ حاملگی عاقبت بهتر حاملگی را پیش بینی می کند.

وی در ادامه افزود: افزایش هورمون های جفتی عامل ایجاد این مشکل است ولی عدم درمان زودرس سبب عدم موفقیت در درمان و بستری شدن در بیمارستان می شود. این متخصص زنان که عدم حمایت همسر را علت هشتاد و پنج درصد تهوع و استفراغ حاملگی شدید دانست و افزود: تسکین علائم شامل استراحت و اجتناب از محرکات حسی تشدید کننده و دوری از استرس است.

بهبود تهوع بارداری با رعایت دستورات غذایی
دکتر جمال یادآور شد: پرهیز از خوردن غذاهای تند و تیز و چرب و پرهیز از مصرف قرص آهن در خانم هایی که از این عارصه رنج برند توصیه می شود. وی گفت: خوردن غذاهای خشک، ساده و حاوی پروتئین زیاد و نان های خشک صبح بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب در بهبودی بسیار مؤثر است. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: براساس مطالعات انجام شده مصرف کپسول های حاوی پودر زنجبیل ۲۵۰ میلی گرمی در خانم هایی که دچار تهوع بارداری هستند موجب کاهش علائم و بهبودی می شود.

دکتر جمال در پایان گفت: در صورت عدم درمان تهوع با دستورات مذکور مصرف قرص های حاوی ویتامین B۶ و قرص ضد تهوع با تجویز پزشک موجب بهبودی علائم می شود.

منبع:تا سلامتی

قرص ضد تهوع بارداری، کپسول زنجبیل

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

رشد ابرو با قرص ضد حاملگی7ماه حاملگیتست بارداری به روش طب سنتیبارداری بعد از سقط جنین7ماه بارداریزایمان جنین دخترعکس مردی ک باردار شدعلائم سقط جنین در 5 ماهگیآویشن و سقط جنینخوردنی های هفته به هفته بارداریژورنال ناباروریکاندوم اسپرم کشبارداری هفته به هفته یازدهمبارداری نرم افزارقرص ضد بارداری و حالت تهوعزایمان دونگ ییبارداری گوجه سبزبهترین راه درمان تهوع حاملگیقرص ضد بارداری اورژانسحاملگی طب اسلامیبارداری ذرتمرخصی زایمان 2 قلوزمان آزمایش خون غربالگری بارداریزایمان خطرناککاندوم سفت کنندهبارداری هفته به هفته پنجمبواسیر و زایمان طبیعی6ماهگی بارداریهزینه آزمایش ژنتیک بارداریداروهای ناباروری مردانزایمان در بیمارستان ضیاییانقرص ضد بارداری زماندرمان سردرد در حاملگیازمایش بارداری ای وی افدرمان استرس بارداریدوچرخه ثابت حاملگیتصاویر زایمان طبیعیمصرف رازیانه جهت بارداریزایمان وبارداریبارداری زمان

نی نی سرچ