رابطه جنسی بیشتر، زن‌ها را بارورتر می‌کند

۱-۲۲۹٫jpg

داشتن رابطه جنسی بیش تر می‌تواند بدن زنان را بارورتر کند و احتمال بارداری را در آنان بالاتر ببرد.سایت «ایندپندنت»، نتیجه تحقیق در دانشگاه ایندیانا برای اولین بار از دلیل این راز پرده برداشت.
سیستم ایمنی بدن زنانی که رابطه جنسی بیشتری دارند، میزان بیشتری از «سلولتی کمک کننده نوع دوم» آزاد می‌کند که به عنوان آماده سازی بدن برای بارداری احتمالی کاربرد دارد. در حقیقت،‌ سیستم ایمنی بدن این زن‌ها با بقیه متفاوت است و آن‌ها را بارورتر می‌کند و بنابراین احتمال بارداری‌شان هم بیش تر می‌شود.
تایرنی لورنز، سرپرست این مطالعه، گفت: «این اولین تحقیقی است که نشان می‌دهد، احتمالاً فعالیت جنسی می‌تواند کاری کند که بدن نوعی از سیستم ایمنی را که از بارداری حمایت می‌کند، به کار گیرد. این یک جواب جدید به معمایی قدیمی است…»دانشمندان هم چنین متوجه شدند، یک پادتن به نام «پادتن جی» در این زنان بیشتر است. این پادتن بدون تأثیر گذاشتن روی رحم با بیماری‌ها مبارزه می‌کند.

رابطه جنسی بیشتر، زن‌ها را بارورتر می‌کند

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

اطلاعاتی درباره ی کاندومقرص ضد بارداری رشد گیاهبارداری هفته های اخرروش سقط جنین 1ماههحاملگی تپش قلبمصرف قرص امگا3دربارداریتعبیر خواب باردار بودنازمایش بارداری ای وی افسقط جنین لب شکریمصرف ژلوفن در حاملگیچگونه آزمایش بارداری را بخوانیمبارداری موفق بعد از سقطخوردن پرتقال بارداریداروهای ناباروری مردانزایمان دختر 5 سالهویتامین ب حاملگیقرص ضد بارداری حاوی پروژسترونتست بارداری خانکیآزمایش های هفته 13 بارداریآزمایش تیروئید قبل از حاملگیهفته یازدهم بارداری فرزنددرمان لک حاملگی با طب سنتیبارداری 4 قلوزایمان های دردناکهفته 18 بارداریسقط جنین لخته خوندرباره ی باردار شدندرباره ی ناباروریتست حاملگی در آی وی اف6 ماهگی دوران حاملگیحامله شدن دختر 10 سالهدرمان ترک شکم حاملگیقرص ضد بارداری و افسردگیآزمایش حاملگی هورمونیدرمان عدم بارداریروش سقط جنین 2 ماههسرکلاژ و زایمان طبیعیلحظه زایماندرمان رفلکس بارداریخوردن بادمجان در بارداری

نی نی سرچ