ساخت کمربند کنترل روند بارداری و سلامت جنین

۵-۲۳۴٫jpg

به گزارش سرویس فناوری ایسنا – منطقه خراسان، در حال حاضر برای بررسی وضعیت جنین از روش سونوگرافی استفاده می‌شود، ولی اطلاعات بدست آمده در این روش بسیار محدود است. اکنون دستگاه جدید مبتنی بر حسگر و استفاده از نرم‌افزار، اطلاعات نسبتاً دقیقی درباره وضعیت مادر و جنین ارائه می‌کند.
مجموعه‌ای از حسگرها در یک ابزار پوشیدنی به شکل کمربند تعبیه شده‌اند که در ترکیب با محاسبات ابری، گزارشی از روند بارداری و سلامت مادر و جنین را در اختیار پزشک یا کاربر قرار می‌دهند.

دستگاه پایش بارداری در دو نسخه مصرفی و مخصوص پزشک طراحی شده است که نسخه دوم عملکرد بسیار دقیق‌تری دارد. نسخه مصرفی Ritmo Beats نام دارد که مجهز به حسگرهای صوتی و الکتروکاردیوگرام (ECG) برای ارائه داده‌های آنی از وضعیت سلامت جنین است.

این داده‌های خام در محاسبات ابری با استفاده از الگوریتم‌های خاص پردازش می‌شوند که بر روی تلفن همراه یا وب‌سایت شرکت قابل دسترسی است.

نسخه مخصوص پزشکان PregSene نام دارد که با استفاده از همان حسگرها، اطلاعات دقیق‌تری از وضعیت سلامت مادر و جنین از جمله ضربان قلب جنین در اختیار پزشک قرار می‌دهد.

این محصول از سه ماهه چهارم سال 2015 با قیمت تقریبی 250 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

ساخت کمربند کنترل روند بارداری و سلامت جنین

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

باردار شدن دخترحاملگی 23 هفتهدرمان حالت تهوع قرص ضد بارداریدیه سقط جنین 4 ماههدرمان خانگی لک بارداریغربالگری بارداریخوردن قارچ بارداریهفته شمار بارداریقرص اورژانسی ضد بارداری پریودحاملگی و تغذیهخوردن امگا 3در حاملگیزایمان ونزدیکیتغییرات ظاهری حاملگیچاقی و قرص ضد بارداریروند بارداری هفته به هفتهقرص ضد بارداری پریودآزمایشات ژنتیک بارداریبارداری و رابطه زناشوییپسری ک زایمان کردامگا 3 حاملگیتغذیه هفته 9 بارداریحاملگی حجامتنه ماه بارداری هفته به هفتهقرص ضد بارداری خوراکینازایی و تخمدان پلی کیستیکچگونه باردار نشویمجک زنان و زایمانبارداری خونریزیمصرف ترشیجات در زمان بارداریتست بارداری پس از ای یو ایبارداری هفته به هفته 14کاندوم جادوییزایمان گاو عکسآدرس مرکز ناباروری لالههفته 39 بارداریراههای سقط جنین زیر یک ماهراههای سقط جنین 6ماههقرص ضد بارداری ریزش موسقط جنین صانعیعلل سقط جنین در دوران بارداری

نی نی سرچ