بارداری ماه نهم برای پدران

۱-۲۳۸٫jpg

باید به این قضیه عادت کنید که خیلی مودبانه به خانواده و دوستان خود این قول را بدهید که قبل از این که آنها چیزی بپرسند، شما آن ها را در جریان تمامی اتفاقات قرار خواهید داد.

این ماه، ماهی طولانی است، و اتفاق جدیدی پیش نخواهد آمد.

هنگامی که کودک شما وارد خانه شود، برای چند هفته باید حواستان به همه چیز مثل خوردن و خوابیدن فرد جدید در خانه باشد. خودتان را برای کم خوابی آماده کنید.

فریزر و یخچال خود را از غذاها و میوه‌های مقوی پر کنید.

هر دوی شما باید در این ماه سعی کنید که آرامش خود را حفظ کنید.قدم زدن میتواند برای همسرتان خیلی کمک کننده باشد، همچنین میتوانید هر شب را به تماشای فیلم بپردازید.

به دلیل اینکه هر لحظه ممکن است همسر شما دچار درد شود و به کمک شما نیاز باشد، سعی کنید موبایل خود را همیشه روشن نگه دارید ماشینتان همیشه بنزین داشته باشد و خونسردی خود را همواره حفظ کنید.

بارداری ماه نهم برای پدران

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

آزمایشهای حین حاملگیچ کنیم زودتر باردار شویمفهمیدن هفته بارداریتست بارداری به روش طب سنتیبارداری هفته به هفته یازدهمسقط جنین لب شکریخونریزی حین مصرف قرص ضد بارداریبارداری هفته های اولعلل سقط جنین در ایرانهفته بیست و سوم بارداریبیمه طلایی نازاییحاملگی و نزدیکیخوردن و نخوردن بارداریعوارض قرص ضد بارداری اورژانسی لوونورژسترلسقط جنین در 3 ماهگیبارداری صرعبارداری هفته به هفته عکس واقعیهفته سی م حاملگیهفته 15 بارداریحاملگی روزهای اخرقرص های ضد حاملگی در ایرانحاملگی تغذیه مناسبتست حاملگی در منزلقرص ضد بارداری اورژانسی دوتاییبارداری هفته به هفته تغذیهبارداری هفته به هفته نی نی سایتمصرف دارو قبل از بارداریروند بارداری هفته به هفتهحاملگی زمانشروع حاملگیدرمان طپش قلب بارداریکندر در حاملگیزایمان های طبیعیسقط جنین مسائل شرعیحاملگی لگن دردهمه چیز درباره ی قرص های ضد بارداریزما ن بارداریعکس کاندوم زنانه درحال استفادهقصد حاملگیزایمان سزارین عکس

نی نی سرچ