بارداری ماه هشتم برای پدران

۸-۲۳۸٫jpg

زمانی را به او اختصاص دهید

اگر همسر شما برای انجام دادن کارهایش کرخت و خسته است، یا درباره موضوع مهمی در کار، سخت نگران می باشد، از منظر روانشناسی این لحظه بزرگی است و نشانه ای از پایان یک دوره و شروع دوره بعد می باشد.

ناز او را بکشید ، یک روز را مرخصی بگیرید و در خانه در کنار او باشید، و به او قول بدهید که تمامی تعطیلات خود در آینده را در کنار او خواهید بود.

چیزی به پدر و مادر شدن شما نمانده است.سعی کنید آخر هفته های خود را خالی کنید و سعی کنید خودتان این چند هفته را با همسر خود بگذرانید. با او به رستوران بروید، او را به سینما ببرید و با دوستان خود معاشرت کنید.

برای او چای برگ تمشک درست کنید

برگ تمشک حاوی محلول تونیک رحمی است و اگر هر روز در هفته های پایانی مورد استفاده قرار بگیرد، به ماهیچه های رحمی در درد زایمان کمک می کند و کاری می کند که این فرایند با درد کمتری همراه باشد.
بهترین کار این است که با یک فنجان چای برگ تمشک در روز شروع کنید و تا روز موعود رفته رفته آن را به حداکثر 4 فنجان در روز آن را افزایش دهید.همسر شما می تواند به هنگام درد نیز از آن استفاده کند.

بارداری ماه هشتم برای پدران

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

اطلاعاتی درباره ی کاندومهفته های خطرناک بارداریبارداری بعد از 40 سالگیدیه سقط جنین 2 ماههجهاد دانشگاهی ناباروری قمتجربیات ناباروریچ موقع باردار میشویمقرص ضد بارداری و افسردگیسونوگرافی هفته 4 بارداریخانم باردارسقط جنین 8 ماههبارداری روزهای هفتهاضافه وزن در بارداریبارداری راحتجواب آزمایش بارداری مشکوکآزمایش لازم قبل از بارداریمصرف دارو در زمان حاملگیضد بارداری ایودینحوه باردار کردن زنآزمایش حاملگی ناشتاثبت نام زایمان بیمارستان میلادزایمان نوجوانتست بارداری ابوعلی سیناقرص زایمان ماهیدرمان دارویی یبوست بارداریبارداری شانزده هفتههفته 28 بارداری یعنی چند ماهگیهفته یازدهم بارداری دوقلوآزمایش حاملگی هورمونیبارداری هفته به هفته ی دوقلوهازایمان یک مردبارداری هفته به هفته 22انواع کاندومایا سقط جنین غسل دارد4 هفتگی بارداریدرباره ی زایمان طبیعیبارداری هفته به هفته 9درمان لک بارداری صورتبارداری هفته به هفته دوقلومصرف استامینوفن در بارداری

نی نی سرچ