بارداری ماه هشتم برای پدران

۸-۲۳۸٫jpg

زمانی را به او اختصاص دهید

اگر همسر شما برای انجام دادن کارهایش کرخت و خسته است، یا درباره موضوع مهمی در کار، سخت نگران می باشد، از منظر روانشناسی این لحظه بزرگی است و نشانه ای از پایان یک دوره و شروع دوره بعد می باشد.

ناز او را بکشید ، یک روز را مرخصی بگیرید و در خانه در کنار او باشید، و به او قول بدهید که تمامی تعطیلات خود در آینده را در کنار او خواهید بود.

چیزی به پدر و مادر شدن شما نمانده است.سعی کنید آخر هفته های خود را خالی کنید و سعی کنید خودتان این چند هفته را با همسر خود بگذرانید. با او به رستوران بروید، او را به سینما ببرید و با دوستان خود معاشرت کنید.

برای او چای برگ تمشک درست کنید

برگ تمشک حاوی محلول تونیک رحمی است و اگر هر روز در هفته های پایانی مورد استفاده قرار بگیرد، به ماهیچه های رحمی در درد زایمان کمک می کند و کاری می کند که این فرایند با درد کمتری همراه باشد.
بهترین کار این است که با یک فنجان چای برگ تمشک در روز شروع کنید و تا روز موعود رفته رفته آن را به حداکثر 4 فنجان در روز آن را افزایش دهید.همسر شما می تواند به هنگام درد نیز از آن استفاده کند.

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (3 رای, میانگین: 3٫00 از 5)

۹۵/۰۴/۱۶ 317 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟