مصرف این نوع غذا تهوع در دوران بارداری را کاهش می‌دهد

۲-۱۳۷٫jpg

دکتر مهجور متخصص زنان زایمان در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران در خصوص علت تهوع صبحگاهی در خانم‌های باردار گفت: تهوع در خانم‌های باردار یک بیماری محسوب نمی‌شود و ایجاد آن علت‌های متفاوتی را دارد.
وی افزود : از علت‌های ایجاد تهوع در خانم‌های باردار می‌توان به مشکلاتی هورمونی و ناراحتی‌های معده بیشتر به دلیل کند شدن حرکت دستگاه گوارش ایجاد شود اشاره کرد.

وی ادامه داد: این تهوع‌ها درمان پذیرند و ممکن است با یک رژیم غذایی و استفاده از داروهایی که توسط پزشک متخصص تجویز می‌شود درمان شوند.

وی بیان کرد: برای کاهش و درمان تهوع در خانم‌های باردار بهتر است، حجم غذا‌ها کم و دفعات آن بیشتر شود.

وی در آخر گفت: مصرف غذاهای سرخ کرده، سوپ و آش و ادویه باعث تشدید تهوع‌ها میشود که بهترین جایگزین برای این غذاها، غذاهای خشک است.

مصرف این نوع غذا تهوع در دوران بارداری را کاهش می‌دهد

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]

  1. وجیهه

    مطالب خوبی تو سایتتون خوندم.من الان پنج هفته ام هست.همه برام دعا کنید صاحب یه نی نی سالم بشم.

    نوشته شده در ۹۵/۰۵/۰۶

نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

وضعیت جنین هفته به هفته حاملگیآزمایش بارداری نیاز به ناشتایی دارد؟بارداری هفته به هفته 19کاندوم شیاردار چیستتداخل دارویی با قرص ضد بارداریعدد آزمایش بارداریحاملگی دوم دونگیکاندوم چینیآزمایش هفته 16 بارداریسقط جنین مجازاتزایمان زنان ایرانیبارداری قبل از ازدواجروز 50 حاملگیخوردن نمک در زمان بارداریدرمان گیاهی بارداری خارج از رحممصرف متفورمین در بارداریخاطرات زایمان طبیعیدر بارداری به پشت خوابیدنزایمان بی درد چیست؟آزمایش بارداری با وایتکسبارداری جلوگیری طبیعیروش حاملگی دوقلوسقط جنین مبتلا به سندروم داونسندرم نازایی مرداننحوه باردار شدندرمان ریزش مو حاملگیسقط جنین 7 ماههبارداری 29 هفتهزمان حاملگی مناسبمصرف خاکشیر در بارداریمصرف کندر در حاملگیآزمایش هورمون بارداریزایمان ناگهانیآزمایش بارداری بعد از انتقال جنینآزمایش لازم قبل از بارداریآزمایش هفته 15 بارداریمصرف کلوتریمازول در حاملگیبارداری هفته به هفته 11ب 6 در بارداریباردار شدن دختر

نی نی سرچ