بارداری ماه سوم برای پدران

۱-۲۳۸٫jpg

نور زندگی من

شب‌های زیادی وجود خواهد داشت که تا دیروقت باید بیدار بمانید، نور کوچکی را در مسیر همسر خود برای رفتن به دست‌شویی قرار دهید تا او راه خود را ببیند. جارو کردن یا تمیز کردن مسیر او را قبل از برگشتن به رختخواب از چیزهای خطرناکی که روی زمین است و ممکن است باعث ایجاد لغزش او شود نیز می‌تواند ایده خوبی باشد.

او را به جای دوری ببرید

شروع این ماه ممکن است برای همسر شما کمی ناخوشایند باشد؛ علائم او کمتر و یا قطع نشده است و باید هم‌چنان تحت مراقبت باشد و شش ماه دیگر را نیز در پیش دارد. شبی را در یک هتل خوب و آرام برای کمک کردن به درمان او رزرو کنید ،و یا اگر از نظر مالی برایتان مشکل است، شب قبل صحبت کردن درباره نگرانی‌هایی که او ممکن است داشته باشد در نور شمع با یکدیگر سپری کنید.این کار شما برای مدت زمان زیادی در خاطر او باقی خواهد ماند.

کار کلاسی

این کار یک ایده بسیار خوب است .

کلاس‌های دوران بارداری ممکن است یک راه طولانی در 7 ماه یا بیشتر باشد، اما بهترین ها جلوتر از زمان رزرو شده‌اند. این کلاس‌ها باعث ایجاد روابط دوستانه درازمدت میان پدر و مادرها می‌شود.

جست‌وجو کنید، تلفن را بردارید، جزئیات را درباره این کلاس‌ها دربیاورید. همسر شما برای این کار ارزشمند شما را تحسین خواهد کرد.

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 2٫00 از 5)


۹۵/۰۴/۱۵ 249 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟