بارداری ماه دوم برای پدران

۵-۲۳۸٫jpg

در کار منزل به همسر خود کمک کنید

تغییر ملحفه رخت خواب کار دشواری است که هر مردی این را می‌داند.هم‌چنین هر مردی این را هم می‌داند که خوابیدن روی ملحفه‌های جدید و دوست‌داشتنی چقدر بهتر است.شما می‌دانید که باید چه کار کنید، چون از شانس شما همسرتان در حال حاضر از هر زمانی در زندگیش خسته‌تر است.

وسائل و مدفوع گربه می‌تواند خطر واقعی و جدی برای همسر شما محسوب شود.یک انگل خطرناک به نام توکسوپلاسما در مدفوع گربه وجو دارد که همانند میوه و سبزیجات نشسته عمل می‌کند که اگر توسط یک زن حامله دریافت شود می‌تواند از طریق جفت به بچه او انتقال یابد.این عفونت پتانسیل این را دارد که باعث ایجاد سقط جنین، کوری در جنین یا آسیب به سیستم عصبی او شود.اگر هم که گربه‌ای دارید، کار تخلیه سینی بستر آن هم اکنون به عهده شماست.

در 3 ماهگی اولین اسکنی که انجام می‌شود را با همه شادی، نگرانی و گاهی اندوه خواهید دید.

در جریان چیزهایی که در طول زمان اتفاق خواهد افتاد قرار می‌گیرید و این به شما کمک می‌کند که بدانید در انتظار چه چیزهایی باید باشید و خود را در نگرانی‌های بی‌مورد قرار ندهید.

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (3 رای, میانگین: 3٫33 از 5)

۹۵/۰۴/۱۵ 242 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟