کارکنان زن حرم نبوی حق بارداری ندارند!

۹-۲۴۸٫jpg

به گزارش افکارنیوز، روزنامه الوطن، مدیریت حرم نبوی همچنین به کارکنان رسمی زن هشدار داد اگر در هنگام اشتغال باردار شوند قرارداد آنها لغو خواهد شد و درخواست آنان برای انجام کارهای فصلی در سالهای بعد نیز پذیرفته نخواهد شد.
الوطن به نقل از منابع خود نوشت: مدیریت حرم نبوی در توجیه تصمیم یاد شده اعلام کرد که مصلحت عمومی چنین امری را اقتضا می کند. زن باردار نمی تواند کار خود را به صورت صحیح انجام دهد زیرا به سرعت دچار خستگی می شود در حالی که این کار به تحرک بسیار نیاز دارد.

برخی کارکنان زن مجموعه حرم نبوی در گفتگو با روزنامه الوطن تاکید کردند : با این شرط موافقت کرده اند. بر اساس این شرط زنانی که به عدم بارداری پایبند نباشند و یا برای مدیریت حرم نبوی دردسر ایجاد کنند، از کار برکنار خواهند شد.

کارکنان زن حرم نبوی حق بارداری ندارند!

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

تجربیات ناباروریروشهای سقط جنین 5 هفتهبارداری بعد از کورتاژبیماری های نازایی در مرداندرمان دل ضعفه حاملگیآزمایش قبل حاملگیمصرف شیردردوران حاملگی5 ماهگی در بارداریقرص ضد بارداری اورژانسیتست بارداری چقدر درست استثبت زایمانعلائم بارداری هفته به هفتهبارداری در 45 سالگیدلیل ناباروری ثانویهآزمایشات ژنتیک حاملگیبارداری هفته ی 29یوگای بارداری در اصفهانمادران باردارتاثیر قرص ضد حاملگی بر رشد گیاهانآزمایش بارداری غربالگریزایمان زنان ایرانیبارداری روزهای اخرسایت نازایی مردانزایمان انسان طبیعیآزمایش حاملگی سندروم داونسن بارداری بالاهفته بارداری 37حاملگی ناخواستهقرص ضد بارداری برای تقویت ابروسقط جنین هشت ماههتعبیر باردار بودن در خوابمصرف کلومیفن برای بارداریکاندوم ایدزقرص های ضد بارداری گیاهیقند حاملگی باید چند باشدخوراکی بارداری هفته به هفتهخوردن برنج در حاملگیبارداری در سن بالای 40 سالزایمان و تولد نوزادتست بارداری در هفته اول

نی نی سرچ