با این روش‌ها در دوران بارداری به افزایش هوش جنین کمک کنید

۱-۱۴۰٫jpg

پروین همتی متخصص زنان گفت: زنانی که در دوران بارداری به دیابت مبتلا می‌شوند با رعایت رژیم غذایی می‌توانند قند خون خود را کنترل و آن را به زیر 92 برسانند.
وی افزود: علاوه بر رژیم غذایی عاری از مواد شیرین، مهم ترین راه حل برای پیشگیری و کاهش قند خون پیاده روی چهار بار در هفته می‌باشد.

وی در ادامه افزود: اگر جنین مبتلا به دیابت شود با ورزش می‌توان از بروز هر گونه مشکل یا عارضه خاص در جنین مبارزه کرد و اگر پیشگیری نشود و دلایل ژنتیکی در آن دخیل باشد این ژن با درصد بالا به کودک انتقال می‌یابد.

وی خاطر نشان کرد: معمولا کسانی که در ماه های اول بارداری به این بیماری مبتلا می شوند دیابت بارداری خود را با افزایش وزن نشان می‌دهد.

وی توصیه کرد: بیشترین ورزش که باید در طول دوره بارداری انجام شود پیاده روی است که نقش عمده ای در سلامت مادران جنین ایفا می‌کند.

با این روش‌ها در دوران بارداری به افزایش هوش جنین کمک کنید

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

بارداری 44 سالگیچگونه بفهمم ک باردارمعلل سقط جنین در 5 ماهگیمصرف مسکن در زمان بارداریکاندوم سه بعدی چیستبهترین راه درمان تهوع حاملگیحاملگی بدون دخول ممکن است؟درمان سردرددردوران حاملگیکلینیک های ناباروری در تهرانحاملگی فوایدتعریف نازاییعدد آزمایش حاملگیتغذیه در هفته 3 بارداریزایمان گاو عکسزایمان اسانتعبیر خواب حاملگیمادران بارداری هفته به هفتهحاملگی فیبرومراههای باردار شدنبارداری روز به روزهفته 22 بارداری عکسقرص ضد بارداری رشد گیاهانبرنامه غذایی هفته به هفته دوران بارداریزایمان عقرب ها4 ماهگی در بارداریحاملگی فاطما گلچاقی و قرص ضد بارداریتست حاملگی خانکیعلائم حاملگی 2 قلوکاندوم صناعیتست بارداری در زمان پریودزایمان و بارداریزایمان با هیپنوتیزمتصاویر زنان باردارداروی ضد نابارورییوگای حاملگی در تهرانداروهای ضد نازاییحاملگی حین شیردهیحاملگی حجامتدرمان ترک های بارداری

نی نی سرچ