حداکثر لبنیات مجاز در طی بارداری

۲-۲۴۸٫jpg

دکتر پارسا متخصص تغذیه گفت: حداکثر لبنیات مجاز در دوران بارداری 3 لیوان شیر یا ماست بوده که هر لیوان ماست معادل با 3 لیوان دوغ است.
وی در ادامه افزود: مصرف لبنیات به وزن مادران بستگی دارد. اگر این میزان باعث افزایش وزن آنها شود باید از ماست کم چرب و در صورت کم وزنی از ماست پرچرب استفاده کنند. با این شرط که مشکلات دیگری برایتان به وجود نیایند.

دکتر پارسا با اشاره به مواد غذایی که در سقط جنین موثرند، تصریح کرد: به طور دقیق و صد درصد هیچ مواد غذایی موجود نیست که در سقط جنین موثر باشد. برخی گیاهان نظیر گل بانونه و سوداب که به صورت دم کرده مصرف می‌گردد می‌توانند تا حدودی منجر به سقط جنین شود.

پارسا ادامه داد: از جمله عوامل دیگری که در سقط جنین موثرند، می‌توان به حرکت، عدم نگه‌داری و مراقبت در 3 ماهه اول و سابقه سقط جنین اشاره نمود.

وی خاطر نشان کرد: مصرف سیگار به شدت وزن نوزاد را کاهش دهد.

حداکثر لبنیات مجاز در طی بارداری

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

خوردن هلو بارداریفیبروم ناباروریروشهای سقط جنین 5 هفتهتست بارداری با وایتکسگرگرفتگی حاملگیروش درمان بارداری خارج از رحمسقط جنین یک ماهه با زعفرانهفته بارداری 15درمان خلط بارداریژورنال نازایی یزدبهترین درمان تهوع حاملگیامگا 3 حاملگیجواب آزمایش حاملگی مشکوکزایمان زنان ایرانیآزمایش مسمومیت حاملگیبارداری هفته بیست و هشتمتاثیر قرص ضد حاملگی بر جنینآزمایشهای قبل بارداریقرص ضد حاملگی و ریزش موبرنامه پایان ناباروری شبکه چهارتست بارداری خارج از رحماحتمال بارداری قبل از پریودبارداری هفته به هفته سایت نمناکبارداری بعد از سقط جنینزایمان جنیفر لوپززایمان فیلسقط جنین در هفته هفتم بارداریایا قرص ضد حاملگی باعث لک صورت میشودهفته 22 بارداری عکسبارداری دوقلوییسقط جنین 9 ماههخوردن قرص ضد بارداری در ماه رمضانبارداری پرسش و پاسخزایمان راحتترکلوتریمازول 1 بارداریبارداری از روی لباسقرص ضد بارداری و لک صورتحاملگی ماه نهمقند حاملگی باید چند باشدسونوگرافی در هفته شش بارداری

نی نی سرچ