برگزاری سومین همایش بهداشت دوران بارداری در سال 93

۹-۲۴۸٫jpg

هدف از برگزاری این گردهمایی ارتقای سطح دانش و آگاهی خانواده بویژه زنان باردار در زمینه بهداشت دوران بارداری است. محور های این همایش عبارتند از:
بهداشت روانی در دوران بارداری، ارزیابی دوره‌ای رشد و تکامل کودکان، معرفی و ضرورت بانک خون بند ناف، بارداری سالم و تغذیه دوران بارداری و مشکلات شایع در دوران بارداری از جمله موضوعاتی هستند که در سومین همایش بهداشت دوران بارداری مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند. این همایش با همکاری شهرداری تهران، پژوهشگاه رویان و شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان، آذرماه سال جاری برگزار می‌شود.

برنامه‌های آموزشی به صورت تشکیل کارگاه در مرکز برای خانواده‌ها صورت می‌گیرد که مراقبت‌های دوران بارداری، مراقبت از نوزاد شیرخوار، روانشناسی با موضوعات پرورش خلاقیت و هوش هیجانی، تعامل والدین با فرزندان، مهارت‌های زندگی و بیماری‌های شایع در زنان از جمله موضوعاتی هستند که توسط کارشناسان مجرب این مرکز تدریس می‌شوند.

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)

۹۵/۰۴/۱۲ 330 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟