طولانی‌ترین بارداری در جهان

۷-۲۴۸٫jpg

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران؛ پزشکان از بدن یک مادر هندی پس از 38 سال خرده‌های اسکلت کامل نوزاد مرده‌اش را خارج کردند.
گفتنی است، این مادر در سن 24 سالگی در سال 1987 باردار شده که پزشکان در آن زمان شانس زنده ماندن کودک او را بسیار کم و خواستار خاتمه بارداری بودند.

سرانجام بعد از 38 سال در سن 62 سالگی این مادر با یک توده در شکم خود مواجه شده که گمان می‌برده سرطان باشد اما بعدها پزشکان استخوان های نوزاد مرده را عامل این تورم دانسته‌اند و آن را از بدن مادر خارج کرده‌اند.

این زن رکورد دار حمل نوزاد در جهان است.

طولانی‌ترین بارداری در جهان

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

مصرف هلودر حاملگیآزمایش تیروئید قبل از حاملگیمصرف قارچ در بارداریزایمان جنیفربارداری هفته به هفته 28مشکوک ب بارداری6ماهگی بارداریآزمایش قندخون بارداریکاندوم سایز7ماه بارداریبارداری پس از کورتاژخوردن شلغم در زمان حاملگیاحتمال حاملگی با قرص ضد حاملگیقرص ضد بارداری بعد از حاملگیمراکز ناباروری تهرانآزمایشات ماه 7 بارداریبارداری عرق کاسنیسونوگرافی هفته 6 بارداریمصرف قرص های بارداریخوردن سیر در حاملگی ضرر داردکاندوم حجم دهنده و تاخیریطرز مصرف قرص ضد بارداری اورژانسیروش حاملگی دوقلوحاملگی روازادهآزمایشات حین حاملگیحامله شدنطریقه حاملگی دوقلوخوردن سیر در حاملگی مضر است؟زایمان در بیمارستان ثامن مشهدهفته 40 بارداری نی نی سایتدرمان ورم پا بارداریمرکز ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستانخوردن کلسیم در حاملگیسقط جنین و زعفرانزایمان شکم دومطریق باردار شدنخوردن انجیر در حاملگیراههای سقط جنین گیاهیتاثیر قرص ضد بارداری اورژانسی بر قاعدگیتست بارداری حیوانات

نی نی سرچ