مرخصی بارداری، زایمان و ساعتی دوران شیردهی برای مادران در دانشگاه

۶-۲۲۵٫jpg

شیراز – ایرنا – رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از موافقت با مرخصی بارداری، زایمان و مرخصی ساعتی دوران شیردهی کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی دانشگاه در راستای همگامی با سیاست های جمعیتی جدید کشور خبر داد.

مرخصی بارداری، زایمان و ساعتی دوران شیردهی برای مادران در دانشگاه
به گزارش خبرنگار ایرنا ، دکتر محمدهادی ایمانیه امروز با تشریح نحوه استفاده از این مرخصیها تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز همسو با سیاست های جدید جمعیتی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ شده است، اقدام به تسهیل موارد مربوط به بندهای این طرح در حیطه فعالیت و خدمات خود می نماید.

وی با اشاره به برگزاری نشست تصمیم گیری در این خصوص در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ابراز داشت: در این نشست مقرر شد دو طرح پرداخت هزینه نگهداری کودکان زیر سه سال کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی دانشگاه در مهدکودک های دانشگاه و مساعدت در درمان ناباروری مورد ارزیابی و بررسی دانشگاه قرار گیرد.

دکتر ایمانیه افزود: پیگیری ساخت و اجاره خوابگاه برای دانشجویان متاهل 20 تا 25 ساله دانشگاه، همچنین انجام برنامه های مشاوره قبل و بعد از ازدواج، دیگر موارد مطرح شده در این نشست بوده است.

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 2٫00 از 5)


۹۵/۰۴/۰۴ 285 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟