تازه ترین یافته دانشمندان درباره تفاوت بین جنین دختر و پسر

۴-۲۳۴٫jpg

در مطالعه مولکولی تولید مثل انسانی حقایقیمنتشر شدو محققان دریافتند که ژن های تولید شده توسط جفت در زنان و مردان متفاوت است.محققان دریافتندکه تحمل مادران باردار در نگهداری و محافظت ایمنی در نوزادان دختر بیشتر است.
مطالعه سام Buckberry، دانشجوی کارشناسی ارشد در آدلاید که به عنوان سلامت گزارش شده است نشان می دهد که در روند بارداری به احتمال زیاد نتایج بدتر مختص نوزادان پسر است.

گفتنی است، این تا حدودی به دلیل این است که پسران در بدن مادران باردار رشد سریع تری دارند و با کمبود تغذیه بیشتری روبرو می شوند.و مشاهده است که تعداد تولد پسر در مقایسه با تعداد دختران در طول قحطی در هلند در طول جنگ جهانی دوم کاهش یافته است.

مطالعات اخیر نشان می دهند نوزادان دختر با احتمال کمتری دچار تولد زودرس می شوند و همین امر باعث می شود تا مادران باردار جنین دختر خود را راحت تر به دنیا بیاورند.

تازه ترین یافته دانشمندان درباره تفاوت بین جنین دختر و پسر

به اشتراک بگذارید:  
شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

درمان سردرد حاملگی با طب سنتیهفته 19 بارداری تغذیهبارداری بعد از زایمانبیمارستان ناباروری حضرت مریم ساریسقط جنین در هفته سومهفته 31 بارداری ماه چندم میشه؟تست بارداری عسلهفته 37 بارداری و زایمانحاملگی حالت تهوعهفته نوزدهم بارداریروش صحیح باردار کردن زنتست حاملگی منفیتست بارداری در هفته اولخوردن قرص ضد حاملگی بعد از رابطهحاملگی شکمراههای بارداری سریعتغذیه هفته 9 بارداریسقط جنین چهار ماههباردار شدن در ماه رمضانسقط جنین با قرص ldچای زعفران و سقط جنینهفته 39 بارداری پارسه گردبارداری طبیعیباردار هفته به هفتهروش های سقط جنین 3 ماههزایمان بیمارستان ضیائیانچهل و یک هفته بارداریدرمان ترک شکم حاملگیزایمان در هفته 33 بارداریبارداری حضرت مریمخوردن زیتون در حاملگیدرمان سردرددردوران بارداریخوردن لب در حاملگییوگای حاملگی در تهرانزایمان کرگدنزن باردار ایرانیسقط جنین عوارضمصرف چای بارداریآزمایش بارداریروز 50 بارداری

نی نی سرچ