مصرف استامینوفن در دوران بارداری و بیش فعالی کودکان

۲-۱۰۷٫jpg

دکتر میهن کرمانی فوق تخصص کودکان با بیان این مطلب افزود: مصرف استامینوفن در دوران بارداری با ابتلای کودکان به اختلال کم توجهی ناشی از بیش‌فعالی (ADHD)) ارتباط نزدیک دارد.
وی افزود: همچنین مصرف این داروی مسکن در دوران مذکور، خطر ابتلا به نارسایی‌های کلیوی در کودکان را افزایش می‌دهد و این خطر زمانی بیشتر می‌شود که مادران در دوران بارداری بیش از سه ماه مصرف کنند.

این متخصص اظهار داشت: بیش‌فعالی (ADHD)) یک اختلال رفتاری رشدی است که کودک تمرکز و دقت بر یک موضوع را از دست می‌دهد و از فعالیت بدنی غیرمعمول و بسیار بالایی برخوردار است.

کرمانی تصریح کرد: کودکان قبل از هفت سالگی به این بیماری مبتلا شده و این عارضه بیشتر در دوران مدرسه و در هنگام بلوغ کم‌کم بهبود می‌یابند.

مصرف استامینوفن در دوران بارداری و بیش فعالی کودکان

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

بارداری هفته به هفته با نی نی سایتتست بارداری در زمان پریودآنتی بیوتیک و قرص ضد بارداریداروی ضد نازاییهفته 39 بارداری کودک آکاعلایم سقط جنین در 6 هفتگیناباروری فرزند دوممصرف سیردر بارداریهفته بارداری انلاینکاندوم سه بعدی چیستتست بارداری یا بی بی چکدوران بارداری هفته به هفته با عکسآزمایش حاملگی بتاحاملگی و صرعخوردن جگردراوایل بارداریباردار مردزمان آزمایش خون غربالگری بارداریخوردن بادمجان در حاملگیهفته پانزدهم بارداری دوقلوهفته بارداری 28زایمان حضرت مریمزایمان زنهانازایی میلاد مشهدفیلم باردار شدن زنآزمایش هورمونی قبل از بارداریخوردن گلاب بارداریخوردن میگو در زمان بارداریعلائم بارداری در هفته های اولبارداری در 40 سالگیآزمایش های هفته 15 بارداریهفته 7 بارداری و لکه بینیبرای درمان یبوست حاملگیهفته 40 بارداریسن حاملگی زناندوره بارداری هفته به هفتهباردار شدن مادر از پسرشهفته 11 بارداری پارسه گرددرباره ی ناباروریاستفاده از 2 کاندوم همزمانبارداری هفته به هفته 22

نی نی سرچ