ویروس آنفلوانزای خوکی، یه جنین سرایت می کند؟

۲-۱۶۳٫jpg

محققان انگلیسی اعلام کرده‌ اند که ویروس آنفلوانزای خوکی به جنین زنان باردار سرایت نمی‌کند و نوزاد مادران مبتلا به این ویروس با سلامتی کامل متولد می‌شوند.

تحقیقات حاکی از آن است که جنین زنان بارداری که در دوران بارداریشان به آنفلوانزای خوکی دچار شده بوده‌ اند پس از ‌تولد سالم بوده ‌اند .

البته این نکته حائز اهمیت است که زنان باردار بیش از دیگر زنان در معرض ابتلا به این بیماری قرار دارند اما این بیماری به ‌جنینشان منتقل نمی‌شود.

ویروس آنفلوانزای خوکی، یه جنین سرایت می کند؟

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]


نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

زن باردارزایمان راحتبارداری هفته به هفته نوزدهمروش سقط جنین 3 ماههازمایش ژنتیک حاملگیسقط جنین در سه ماهه اولراههای درمان ورم حاملگیزایمان بیمارستان بهمنبارداری هفته به هفته 28زن باردار 2 ماههبارداری در 45 سالگیزایمان عقربعلائم زایمانآزمایش بارداری قبل از پریودیآزمایش های بارداریمصرف چای سبز در بارداریحاملگی هفته به هفته 29بارداری هفته سی و چهارمخوردن گوجه در زمان حاملگیمحاسبه ی هفته بارداریبارداری هفته به هفته پانزدهمزایمان راحت وبدون دردهفته 10 بارداری پارسه گردمصرف شیر در حاملگیحاملگی فاطما گلدرمان دل پیچه حاملگیزایمان نخاعیتست بارداری قبل از پریودیحاملگی قبل از ازدواجحاملگی عکسعلایم اولیه ی بارداریآزمایش حاملگی پس از ivfآزمایش بارداری غربالگریثواب زایمانخوردن امگا 3در حاملگیدرمان شپش بارداریخوردنی های هفته به هفته بارداریهفته 28 بارداریسرماخوردگی در بارداریزایمان با آمپول فشار

نی نی سرچ