مامای همراه سهم سلامت مادران و نوزادان از سبزینه سلامتی

۲-۱۳۶٫jpg

عبور از هر مسیر ناشناخته‌ای بدون همراه، راهور و آگاهی، برای هر کسی دلهره آور و استرس زا خواهد بود؛ در حالی‌که عبوری آگاهانه از ناشناخته‌ترین و دشوارترین مسیرها با حضور همراهی توانمند، کار آزموده و دلسوز می‌تواند تبدیل به خاطره‌انگیز‌ترین و شیرین‌ترین دقایق در زندگی هر کسی گردد.

مادری، حریم امن و موهبتی آسمانی‌ست که خداوند بخشنده مهربان آن را در وجود زایش‌گر زن متجلی نموده است. مادر شدن فرصتی‌ شیرین و یگانه برای زندگی بخشیدن به وجودی دیگر است. بارداری و زایمان مرحله‌ایست که یک زن با عبور از آن به واژه مقدس مادر دست می‌یابد.

گاهاً انتخاب عمل سزارین توسط مادران طی این مرحله، بدلیل عدم آگاهی و اضطراب ناشی از آن است. در راستای احیای سلامت مادران و فرزندان این سرزمین، مرکزی متشکل از پزشکان مجرب و کارشناسان متخصص گرد هم آمده‌اند و با ارائه راهکاری انسانی و علمی تحت عنوان مامای همراه، به حل معضل رواج زایمان سزارین همت گماشته‌اند.

مامای همراه، یاور و همپایی توانمند است که مادران را در لحظه به لحظه دوران شیرین قبل از مادر شدن تا زمان شنیدن لحن لطیف گریه نوزادشان متخصصانه و دلسوزانه همراهی می‌کند. مامای همراه با آموزش‌های کارساز و علمی، مادران را در دوران بارداری تا رسیدن به مرحله زایمان طبیعی و عبوری خاطره‌انگیز از آن، صمیمانه یاری می‌کند. وی با حضور مستقیم خود همراه مادر در بیمارستان از مداخلات غیر ضروری کاسته و همچنین با کمک حرکات ورزشی طراحی شده مخصوص این پروسه که شامل ماساژ و طب فشاری است و منجر به کاهش دردهای زایمانی می‌گردد، روند زایمان را تسریع می‌بخشد.

مامای همراه سهم سلامت مادران و نوزادان دلبندشان از سبزینه سلامتی است که قادر است نسل‌های بعد را نیز بیمه سازد.

مامای همراه با بهره‌گیری از اصولی‌ترین دانش روز و جدیدترین متدهای دنیای پزشکی مادران را دربرابر اضطراب زایمان طبیعی واکسینه می‌نماید.

هم اکنون در پرتو الطاف یگانه خالق هستی و به مدد پزشکان متخصص، مادران سرزمین آفتاب و اندیشه، ایران، با بهره از خدمات مامای همراه با آسودگی خاطر و فارغ از اضطراب‌های واهی از مرحله زایمان طبیعی عبور می‌نمایند و با بینشی نو در سایه سار آگاهی، سلامتی را به خود و نسل‌شان، مادرانه و عاشقانه هدیه می‌دهند.

(گزارش آگهی از سایت ماماباما)

mamastork5

مامای همراه سهم سلامت مادران و نوزادان از سبزینه سلامتی

به اشتراک بگذارید:  

۹۴/۰۵/۱۹ 856 بازدید مقالات بارداریلباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]

  1. آیلار

    سلام من هفته٣١بارداری هستم اصل اشتها ندارم خواهش میکنم کمکم کنید

    نوشته شده در ۹۴/۰۶/۱۳

نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

حاملگی فولیک اسیدبارداری هفته به هفته 5بارداری بدون هیچ علائمیثواب زایمانبارداری حالت تهوعحاملگی 23 هفتهآزمایش ماه هشتم بارداریخوردن شلغم در زمان بارداریاسپرم ضعیف و سقط جنینبارداری هفته به هفته و رشد جنینزن باردارعلائم سقط جنین در 5 ماهگیباردار شدن طب سنتیقرص ضد بارداری بعد از زایمانحاملگی فلوکستینخوردن کندر درماه چندم حاملگیهفته بارداری انلاینزایمان بچهبیمارستان صارم زایمان بدون دردهفته بیست و سوم بارداریحاملگی هفته به هفته 23درمان مشکلات حاملگیلحظه زایمان زنانراههای سقط جنین 2 ماههخوردن کلسیم در حاملگیمصرف آسپرین 80در بارداریازمایش بارداری ای وی افتبریک باردار شدنواکسن هپاتیت ب حاملگیآزمایش حاملگی مشکوکحاملگی تصاویرقرص ضد بارداری برای پرپشت شدن ابروآزمایش حاملگی باید ناشتا باشدکاندوم سادههفته چهاردهم بارداری دو قلوزنهای باردارحاملگی روازادهدرمان سردرد هنگام بارداریهفته ی 30 بارداریسقط جنین هفت ماهه

نی نی سرچ