مامای همراه سهم سلامت مادران و نوزادان از سبزینه سلامتی

۲-۱۳۶٫jpg

عبور از هر مسیر ناشناخته‌ای بدون همراه، راهور و آگاهی، برای هر کسی دلهره آور و استرس زا خواهد بود؛ در حالی‌که عبوری آگاهانه از ناشناخته‌ترین و دشوارترین مسیرها با حضور همراهی توانمند، کار آزموده و دلسوز می‌تواند تبدیل به خاطره‌انگیز‌ترین و شیرین‌ترین دقایق در زندگی هر کسی گردد.

مادری، حریم امن و موهبتی آسمانی‌ست که خداوند بخشنده مهربان آن را در وجود زایش‌گر زن متجلی نموده است. مادر شدن فرصتی‌ شیرین و یگانه برای زندگی بخشیدن به وجودی دیگر است. بارداری و زایمان مرحله‌ایست که یک زن با عبور از آن به واژه مقدس مادر دست می‌یابد.

گاهاً انتخاب عمل سزارین توسط مادران طی این مرحله، بدلیل عدم آگاهی و اضطراب ناشی از آن است. در راستای احیای سلامت مادران و فرزندان این سرزمین، مرکزی متشکل از پزشکان مجرب و کارشناسان متخصص گرد هم آمده‌اند و با ارائه راهکاری انسانی و علمی تحت عنوان مامای همراه، به حل معضل رواج زایمان سزارین همت گماشته‌اند.

مامای همراه، یاور و همپایی توانمند است که مادران را در لحظه به لحظه دوران شیرین قبل از مادر شدن تا زمان شنیدن لحن لطیف گریه نوزادشان متخصصانه و دلسوزانه همراهی می‌کند. مامای همراه با آموزش‌های کارساز و علمی، مادران را در دوران بارداری تا رسیدن به مرحله زایمان طبیعی و عبوری خاطره‌انگیز از آن، صمیمانه یاری می‌کند. وی با حضور مستقیم خود همراه مادر در بیمارستان از مداخلات غیر ضروری کاسته و همچنین با کمک حرکات ورزشی طراحی شده مخصوص این پروسه که شامل ماساژ و طب فشاری است و منجر به کاهش دردهای زایمانی می‌گردد، روند زایمان را تسریع می‌بخشد.

مامای همراه سهم سلامت مادران و نوزادان دلبندشان از سبزینه سلامتی است که قادر است نسل‌های بعد را نیز بیمه سازد.

مامای همراه با بهره‌گیری از اصولی‌ترین دانش روز و جدیدترین متدهای دنیای پزشکی مادران را دربرابر اضطراب زایمان طبیعی واکسینه می‌نماید.

هم اکنون در پرتو الطاف یگانه خالق هستی و به مدد پزشکان متخصص، مادران سرزمین آفتاب و اندیشه، ایران، با بهره از خدمات مامای همراه با آسودگی خاطر و فارغ از اضطراب‌های واهی از مرحله زایمان طبیعی عبور می‌نمایند و با بینشی نو در سایه سار آگاهی، سلامتی را به خود و نسل‌شان، مادرانه و عاشقانه هدیه می‌دهند.

(گزارش آگهی از سایت ماماباما)

mamastork5

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 رای, میانگین: 3٫00 از 5)

۹۴/۰۵/۱۹ 1114 بازدید مقالات بارداری


به اشتراک بگذارید:  

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]

  1. آیلار

    سلام من هفته٣١بارداری هستم اصل اشتها ندارم خواهش میکنم کمکم کنید

    نوشته شده در ۹۴/۰۶/۱۳

نظر شما چیست؟