رفتار پلیس آمریکا با زن باردار خبرساز شد

۹-۲۴۸٫jpg

انتشار ویدیویی از رفتار وحشیانه پلیس آمریکا با یک زن باردار سیاه پوست در ایالت کالیفرنیا اخیراً خبرساز شده است.

به گزارش نی نی سرچ در پی مشاجره لفظی این زن با یکی از مسئولین مدرسه دخترش، پلیس از راه می رسد و از این زن که 8 ماهه باردار است درخواست کارت شناسایی می کند.

با این حال زن باردار از ارائه کارت شناسایی خودداری می کند و در این لحظه علیرغم اینکه زن بارها فریاد می زند که باردار است، توسط پلیس به زمین کوبیده می شود.

403

پلیس آمریکا در سالهای اخیر بارها به علت نژادپرستی علیه اقلیت 13 درصدی سیاه پوستان در مقابل اکثریت 78% سفید پوستان در مظان اتهام بوده است. (منبع: تسنیم)

رفتار پلیس آمریکا با زن باردار خبرساز شد

به اشتراک بگذارید:  
لباس بارداری طرح نی نی

شما هم به جمع هزاران کاربر تقویم بارداری ما بپیوندید!
✓ محاسبه اتوماتیک هفته بارداری
✓ تاریخ سزارین و زایمان طبیعی
✓ تاریخ آزمایشات و غربالگری ها
✓ تصویر جنین در هر هفته
✓ تغییرات جنین در هر هفته
✓ وزن توصیه شده در هرروز بارداری
✓ محاسبه اتوماتیک ماه بارداری
✓ ارائه قد و وزن هفتگی جنین
✓ وظایف زن باردار در هر هفته
✓ و بسیاری امکانات دیگر...

تمام محتوای این سایت شامل اطلاعات پزشکی و بهداشتی، تنها به منظور افزایش سطح اطلاعات عمومی جامعه در حوزه مسائل بهداشتی زنان باردار گردآوری شده و این اطلاعات نباید جایگزین مراجعه منظم زن به پزشک مراقب خود در دوران بارداری باشد. [شرایط استفاده]

  1. ناشناس

    like

    نوشته شده در ۹۴/۰۴/۱۶
  2. هلیا

    خاک عالم بر سرشون، لعنتیا.

    نوشته شده در ۹۴/۰۳/۰۹

نظر شما چیست؟


روی موضوع دلخواه کلیک کنید تا مقالات مرتبط با آن را ببینید.

درمان ترک های حاملگیافزایش وزن در بارداری هفته به هفتههفته نوزدهم بارداری دوقلواتاق زایمانباردار دختربارداری هفته به هفته و رشد جنینبارداری 23 هفتهنخوردن صبحانه در بارداریخوردن ماهی در حاملگیاحتمال بارداری یک هفته قبل پریودچرا بارداری صورت نمی گیردحاملگی گوجه سبززایمان طبیعی در صارمحاملگی قبل از ازدواجداروهای سقط جنین زیر یک ماهآزمایش های قبل از بارداریسقط جنین در هفته پنجم بارداریخودارضایی ناباروریغربالگری زایمانبارداری عرق کاسنیچگونه باردار شویممصرف دارو در اوایل بارداریچگونه جواب آزمایش بارداری را بخوانیمچگونه باردار کنیمجرم سقط جنینزایمان پرخطردرمان عطش حاملگیدیه سقط جنین 50 روزهبارداری رازیانهروش سقط جنین 5 ماههخوردن جگر حاملگیزایمان با آمپول فشارحاملگی استرسزایمان های عجیب دنیازایمان انسان طبیعیبارداری هفته به هفته از لورا رایلیزایمان زنان ایرانیدر هفته نهم بارداری چه بخوریمتست حاملگی با سیرکاندوم حجم دهنده و تاخیری

نی نی سرچ